درباره ما

درباره آسنتیک

اینجا جایی ست برای سرمایه گذاری روی " خود"، خودی که شاید سال ها ست که گم شده و فراموش شده است! و اینگونه است که آسنتیک می تواند فقط یک "نقطه عطف "در زندگی باشد....

آسنتیک

داستان آسنتیک

ما در انستیتو روان درمانی آسنتیک ادعایی در مورد بزرگ بودن تیممان و تعداد زیاد متخصصان نداریم!

 

 ما یک تیم کوچکی هستیم که از سال 1399 شروع به بررسی در مورد شکل دادن یک مجموعه تخصصی و قابل اعتماد کردیم و درنهایت در سال 1400 فعالیتمان را با رویکردهای درمانی تحلیلی، هیجان مدار، روانپویشی کوتاه مدت و دلبستگی، منتالیزیشن ، در کنار هم آغاز کردیم و تلاشمان برای بزرگ شدن در جهت رشد دانش، مهارت و تخصص خودمان و بالا بردن کیفیت خدماتمان  بوده و هست، نه در افزایش تعداد روان درمانگران و مراجعان. در تمام سالهای تحصیل و بعد از آن طی سال­های کاری خود همواره مشغول گذراندن آموزش­های روز دنیا و دریافت سوپرویژن­های داخلی و خارجی هستیم و به این طریق دانش خودمان را به روز نگه می­داریم و خودمان  و شیوه­ی کارمان را مورد بازنگری قرار می­دهیم.  همچنین در مسیر روان درمانگر شدنمان دریافت درمان فردی را نیز جدی گرفته­ایم. و همه­ی این اقدام­ها فقط در جهت علاقه شخصی نبوده بلکه در جهت به جا آوردن رسم  امانتداری و اعتماد و مسئولیت ما در قبال تمام کسانی­است که پیش روی ما می­نشینند.

آسنتیک

ما در انستیتو روان درمانی آسنتیک، راه موفقیت و خوش حالی آدم ها را نمی دانیم!

چرا که معتقدیم تک تک افرادی که برای دریافت خدمات به ما مراجعه می­کنند متخصصین زندگی خود هستند و ما با دانش و تجربه علمی خود همراهیشان می­کنیم تا داستان زندگیشان را به روش خود بنویسند و زندگی کنند و نه با روش­های از پیش تعیین شده و قاب­های آماده!

هر کسی حق ورود به انستیتو روان درمانی آسنتیک را ندارد!

درمانگری که نسبت به انسان و زیستن تمامیتش دغدغه مند و کنجکاو نیست، درمانگری که به اصول اخلاقی و حرفه­ای روانشناسی آشنا و پایبند نیست، درمانگری که تلاش بهینه­ای درجهت افزایش دانش، مهارت و تجربه نداشته و ندارد، درمانگری که درمان فردی خود را جدی نگرفته است، درمانگری که درمانگری را فقط یک شغل می­داند جایی در میان ما ندارد.

و مراجعی که می­خواهد  یک دیگری برنامه­ی زندگی­اش را بنویسد و باید و نبایدهای زندگی او را مشخص کند و با راهکارهایی که می­دهد او را به سمت خوشبختی ببرد در آسنتیک ناکام می­شود!

 

Find your own way "
"to your own truth

سمیه معتمد نیا
موسس و بنیانگزار آسنتیک